▷ Замовити комплексне вимірювання якості питної води ‖ Хімічний аналіз складу проб води в квартирі ‖ BRISMA Group

Комплексне вимірювання якості питної води

До міських водопроводів пред’являються вимоги, які повинні контролюватися водоканалом і керуючою компанією, проте на ділі все трохи інакше. Після надходження в систему вода проходить довгий шлях від станцій очищення до крана у вашому домі, в тому числі і по старим трубам, яким іноді півстоліття і більше, в результаті чого в неї потрапляють механічні частинки, залишки іржі, шкідливі сполуки і патогенні мікроорганізми. А джерела підземного водопостачання, на відміну від міського водопроводу, навіть не знаходяться під постійним лабораторним спостереженням, тому турбота про їхню безпеку повністю лягає на ваші плечі. Серйозний підхід до визначення якості води — запорука вашого здоров’я і довголіття!

Чому важливо контролювати якість води?

Всі знають, що вода, яка ллється з-під крана, потребує додаткової очистки. По тій причині, що в ній обов’язково містяться хлорорганічні речовини, з великою часткою ймовірності — залізо і важкі метали, які мають властивість накопичуватися в організмі людини. Однак легковажно сподіватися, що встановивши одного разу у себе вдома побутовий фільтр, можна пити після нього воду і горя не знати.

Насправді після фільтрації якість води поліпшується далеко не завжди. Численні лабораторні дослідження підтверджують, що фільтри можуть пропускати шкідливі речовини і засмічуватися швидше, ніж обіцяють виробники. Крім того, банально пристрій може бути неправильно встановлено, і тоді ви будете пити брудну воду.

В результаті некоректної роботи фільтра вода пом’якшується практично в нуль. Це також нічого доброго не обіцяє. Руйнування зубів, розвиток остеопорозу… Крім того, занадто м’яка вода погано змиває миючий засіб з посуду, і його частина потрапляє в організм з їжею.

Неправильно працюючий фільтр дає практично дистильовану воду, позбавлену необхідних для людини мінералів, яка в перспективі викликає проблеми з серцем і тому не рекомендована медиками для постійного прийому. Крім того, вона є доброчинним середовищем для розмноження бактерій і швидко стухає. Саме тому важливо не тільки правильно підібрати водоочисне обладнання, але і періодично контролювати роботу вже встановленої системи — перевіряти характеристики води після фільтра шляхом лабораторних аналізів.

Всупереч розхожій думці, навіть велика глибина свердловини не є гарантією відсутності в воді домішок і хімікатів, дуже небезпечних для здоров’я людини, адже водоносні шари схильні до техногенного забруднення. В них потрапляють канцерогенні і отруйні речовини з промислових підприємств, сільськогосподарських полів, сміттєзвалищ — нітрати, пестициди, токсична органіка. І, на жаль, далеко не всі шкідливі сполуки, які присутні в складі води, можна ідентифікувати в домашніх умовах, оцінюючи її колір, запах або смак.

На наявність деяких домішок вказують певні непрямі ознаки, однак вони не дають уявлення про концентрацію забруднення. Відповідно, самостійно встановити параметри води і прийти до висновку про її безпеку не вийде. Домашні ж експрес-тести абсолютно марні, так як дають недостовірний результат і мають велику похибку. Тому, щоб переконатися у придатності води для пиття, приготування їжі, гігієнічних процедур і експлуатації техніки, правильно підібрати систему водоочищення, необхідно зробити комплексний лабораторний аналіз.

Проводити тестування води доцільно в таких випадках:

 • Перевіркароботисвогофільтра;
 • Аналізбутильованоїводи;
 • Підбірводоочисного обладнання;
 • Вимірюванняякостіпитноїводиз-підкрана;
 • Бурінняновоїсвердловиниабоколодязя;
 • Організаціяполивурослиннадачі;
 • Підключенняпобутовоїтехнікитаводонагрівальнихприладів;
 • Використанняводизвідкритихводоймдлятехнічнихпотреб;
 • Здійсненнядіяльностіпоблизуводойм;
 • Будівництвоприбережноїзонивідпочинку.

Зверніть увагу! Негайно слід зробити тест води, якщо в ній виявлені руді пластівці, зваж і пісок, на чайнику — накип і наліт, а на сантехніці — жовтуваті патьоки або білуваті розводи.

Медики рекомендують регулярно контролювати якість і норми води такого походження:

Після фільтра Далеко не всі фільтри працюють коректно, можуть занадто пом’якшувати воду, правильно підібраний пристрій не завжди гарантує високу очистку — може пропускати шкідливі сполуки або засмічуватися швидше, ніж зазначено в інструкції
З магазину Вживаючи бутильовану воду, доцільно зробити експертизу і переконатися в її абсолютній безпеці для здоров’я і фізіологічній повноцінності — вмісті життєво важливих мінералів
З-під крана Проходячи по внутрішньобудинковій системі водопостачання, вода забруднюється різними хімічними сполуками і мікроорганізмами, в ній можуть міститися залізо, іржа, іони важких металів, хлорорганічні речовини, з’являється важкий технічний присмак
З відкритих джерел У період літніх канікул і відпусток дуже важливо мати інформацію про безпеку таких відкритих водойм, як річки, озера та ін.
З басейну Перед відвідуванням плавального басейну або аквапарку важливо переконатися, чи підтримується чистота води на належному рівні, чи правильно проведено хлорування, чи немає ризику заразитися небезпечною інфекцією
З підземних джерел Склад і показники якості води з підземних джерел залежать не тільки від глибини забору, завжди залишається ризик забруднення водоносного шару отруйними і канцерогенними сполуками, якщо близько розташовані промислові підприємства, звалища, сільськогосподарські поля
З ґрунту Аналіз грунтових вод дозволить з’ясувати, чому знизилася врожайність на ділянці

 

Комплексне дослідження води з різних джерел

Компанія Brisma надає послуги контролю якості води та визначення характеру забруднення джерела. Корисна інформація, отримана в ході лабораторних досліджень, допоможе вам захистити себе і своїх близьких!

Наші експерти підкажуть, чи підходить вода з фільтра, свердловини або колодязя для пиття, приготування їжі та гігієнічних процедур, чи є в ній нітрати, чи не порушений рівень pH, і встановлять її відповідність санітарним нормам і державним стандартам якості. Ми візьмемо на себе оцінку її придатності для використання в водонагрівальних приладах і поливу рослин на садовій ділянці. Також результати досліджень будуть цікаві для акваріумістів.

Перш ніж встановлювати водоочисну систему, зробіть аналіз води на жорсткість, перевірте її якість і проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Ви отримаєте розгорнуті рекомендації по вибору правильного способу очищення, будь то побутовий фільтр в квартиру або стаціонарна система фільтрації для заміського котеджу. Підбір максимально адаптованого до існуючих реалій обладнання заощадить ваші гроші і виключить покупку «непотрібних» пристроїв.

Яку воду можна принести на аналіз:

 • З побутового фільтра;
 • Питну бутильовану;
 • Мінеральну;
 • З централізованих систем водопостачання;
 • З свердловин, бювету і колодязя;
 • З джерел, річок, озер та інших відкритих водойм;
 • Дистильовану;
 • Грунтову;
 • З басейну та аквапарку;
 • Побутові та зливові стоки.

Ви можете самостійно взяти зразок з даного джерела і відправити нам або ж замовити послугу виїзду фахівця додому, і ми самі відберемо проби води відповідно до встановлених вимог.

В рамках дослідження наші експерти використовують високоточні сертифіковані прилади від європейських виробників зі світовим ім’ям, які регулярно проходять калібрування. Завдяки залученню інноваційного вимірювального обладнання ви отримуєте об’єктивний результат, якому можна довіряти!

Варіанти аналізу води

Компанія Brisma проведе для вас комплексне тестування води будь-якого походження в особистих або виробничих цілях, використовуючи новітні прилади. Ми розповімо, що в ній міститься, чи є вона безпечною для здоров’я, і ​​зробимо висновок про її придатність для подальшого застосування.

Важливо відзначити, що в воді з різних джерел зустрічаються різні забруднювачі. Наприклад, поверхневі водоносні шари можуть містити нітрати, нітрити та інші хімічні сполуки, а ось сульфати присутні вже в свердловинах. Аналіз водопровідної води, як правило, показує, що вона перенасичена речовинами, які потрапляють в неї в ході обробки на водопровідних станціях (поліакриламід, хлороформ, чотирихлористий вуглець, залишковий активний хлор), містить залізо і іони важких металів. А колодязі важливо перевіряти на наявність патогенних мікроорганізмів, скажімо, кишкової палички, що викликає розлади шлунково-кишкового тракту.

Ми дбаємо про ваше здоров’я, саме тому пропонуємо різні варіанти проведення хімічного аналізу води:

Вид тесту Характеристика Показники Що оцінюється
Базовий

Ціна: 790 грн

Експрес-аналіз для загальної оцінки якості води 20 Кольоровість, запах при 20°C і 60°C, каламутність, рівень pH, загальний вміст солей, жорсткість загальна і тимчасова, залізо, сульфати, окислюваність біхроматна, кисень розчинений, лужність загальна, нітрати, амоній, хлор загальний, натрій, окислювально-відновний потенціал, кремній, присмак
Розширений

Ціна: 990 грн

Визначення якості водопровідної води в міській квартирі або приватному будинку, для підбору котеджної системи фільтрації 30 Кольоровість, запах при 20°C і 60°C, каламутність, рівень pH, загальний вміст солей, жорсткість загальна і тимчасова, залізо, сульфати, окислюваність біхроматна, кисень розчинений, лужність загальна, нітрати, амоній, хлор загальний, натрій, окислювально-відновний потенціал, кремній, присмак, сухий залишок, кальцій, магній, калій, феноли, хлор залишковий вільний, йод, фтор, марганець, нафтопродукти
Бактеріологічний

Ціна: 1590 грн

Санітарно-бактеріологічне дослідження води з свердловини, колодязя, водопроводу, басейну 5 Кишкова паличка, синьогнійна паличка, стафілокок, загальні коліформи, загальне мікробне число
Максимальний

Ціна: 2270 грн

Повний аналіз, що виявляє більшість шкідливих речовин, для оцінки якості питної води 50 Кольоровість, запах при 20°C і 60°C, каламутність, рівень pH, загальний вміст солей, жорсткість загальна і тимчасова, залізо, сульфати, окислюваність біхроматна, кисень розчинений, лужність загальна, нітрати, амоній, хлор загальний, натрій, окислювально-відновний потенціал, кремній, присмак, сухий залишок, кальцій, магній, калій, феноли, хлор залишковий вільний, йод, фтор, марганець, нафтопродукти, втрати при прожарюванні, окислюваність перманганатна, фосфати, ціаніди, вісмут, мідь, формальдегід, нітрити, сульфіди, ртуть, цинк, кадмій, нікель, алюміній, кобальт, свинець, хром шестивалентний, вуглець органічний, поверхнево-активні речовини, пестициди

Для отримання більш докладної інформації зв’яжіться з нашими фахівцями. Телефонуйте, ми зараз працюємо!

Вартість послуг

Комплексне вимірювання якості питної води

Проведемо комплексне лабораторне тестування води за допомогою високоточних приладів і дамо професійний висновок про її придатності для подальшого застосування

Замір рівня випромінювання стільникових веж мобільних операторів

Послуги вимірювання рівня електромагнітного випромінювання від базових станцій

Замір рівня електромагнітних випромінювань від побутових приладів

Проведемо замірювання випромінювання від усіх виявлених джерел і розповімо, що робити, якщо його рівень перевищує норми

Замір рівня випромінювання Радіації

Візьмемо на себе проведення експертизи і пошук зон підвищеного ризику і потенційно шкідливих об'єктів

 • При замовленні 2-х послуг загальна знижка 20%
 • При замовленні 3-х послуг – “Замір рівня випромінювання радіації” в подарунок 🎁
 • Акційні пропозиції діють до

Запишіться на безкоштовну консультацію в 1 клік

У Вас залишилися питання? Нагадуємо, отримати персональну консультацію з екологічної експертизи житла від нашого провідного експерта можна абсолютно безкоштовно. Заповніть форму прямо зараз, і ми зв'яжемося з Вами протягом 30 хвилин!

  Відправляючи заявку ви даєте свою згоду на обробку ваших персональних даних