▷ Замовити замірювання рівня випромінювань від ЛЕП в квартирі, прихованої провідки, побутових приладів, теплої підлоги, опромінення від ноутбука, промислового обладнання та підстанцій ‖ BRISMA Group

Замір рівня електромагнітних випромінювань від побутових приладів

Заміри рівня електромагнітних випромінювань від ліній електропередач, прихованої проводки, побутових приладів, промислового обладнання і підстанцій

Активний розвиток цивілізації привів до утворення невидимої електромагнітної павутини, яка обплутала всю нашу планету. Техногенний вплив посилюється з кожним днем. Розвивається промисловість, ведеться монтаж нових ліній електропередач і трансформаторних підстанцій, а побутові прилади стали настільки буденними, що без них ми не уявляємо своє життя. Однак всі ці об’єкти генерують електромагнітні поля і тому представляють величезну загрозу для здоров’я людини.

Найнебезпечніші джерела електромагнітного випромінювання

Встановлено, що електромагнітне випромінювання від ліній електропередач і всіх приладів, створених людиною, перевищує рівень природного геомагнітного поля Землі в сотні разів! На жаль, міжнародні експерти сходяться на думці, що ні про яку екологічну безпеку в таких умовах не може йти й мови. І тут вже настав час подумати про себе і своїх близьких.

Пам’ятайте, головний ворог нашого здоров’я — брак відповідальності і байдужість до себе. Ігноруючи небезпеку електромагнітного випромінювання сьогодні, найближчим часом можна зіткнутися з незворотними наслідками. Саме тому важливо точно і вдумливо визначити всі потенційно небезпечні об’єкти, навколо яких створюється несприятливий фон, приховані в тому числі.

Потужні електромагнітні поля утворюються поряд з лініями електропередач високої напруги і трансформаторними підстанціями. Але особливість ЕМП полягає в тому, що існують технічні рішення для мінімізації їх впливу. Джерело можна прибрати або компенсувати.

Зовсім інша справа, що більшість сучасних джерел електромагнітного випромінювання — приховані. Люди живуть десятиліттями, навіть не підозрюючи, що цілодобово знаходяться під шкідливим впливом силових полів, рівень яких зашкалює катастрофічно.

У великих містах перші поверхи житлових багатоповерхівок часто здаються в оренду під різні потреби. І ми не знаємо напевно, що там відбувається, яка встановлена кількість техніки, що живиться від електромережі, створюючи загрозу для здоров’я людини.

Велику небезпеку становлять ізольовані в землі електричні кабелі, які проходять поблизу багатоквартирних будинків. Але напоготові слід бути не тільки мешканцям перших і других поверхів, хоча саме тут особливо сильне опромінення. У багатоповерхівках маса і інших прихованих джерел ЕМП: електричні щити, проводка в стінах і блукаючі струми, які виникають через неналежно виконане заземлення будівлі.

Не менш небезпечною є прихована проводка, особливо якщо вона проходить біля ліжка. А якщо підключити до цього кабелю побутові прилади, електромагнітне поле посилиться в кілька разів!

Крім того, завжди залишається величезний ризик постраждати від прихованого джерела ЕМП, розташованого у ваших сусідів. Адже ви не знаєте напевно, наскільки вони свідомі. Чи ставлять вони турботу про здоров’я на чільне місце? А раптом шкідливе обладнання розташоване у вас за стінкою і, можливо, біля ліжка, де спить ваша дитина?

Джерел електромагнітного випромінювання настільки багато, що їх неможливо порахувати на пальцях, але найбільшу небезпеку становлять такі:

 • Лініїелектропередач(ЛЕП);
 • Електричнапроводка;
 • Трансформаторніпідстанції;
 • Побутові прилади;
 • Пристроїдлятеле-ірадіомовлення;
 • Системирадіозв’язку.

Експертний погляд

Електромагнітне випромінювання від промислового, побутового обладнання і високовольтних ліній електропередач, розташованих біля дому, украй несприятливо впливає на організм людини. І це не пусті слова! Факт руйнівного впливу ЕМП підтверджують численні вітчизняні та зарубіжні дослідження.

Переконайтеся у цьому самі:

Національна академія наук США офіційно засвідчила наявність прямої залежності між виникненням раку і віддаленістю місця проживання людини від ЛЕП з ризиком 1,5. В ході досліджень було доведено, що електромагнітне випромінювання від трансформаторних підстанцій та ліній електропередач згубно впливає на епіфіз, в результаті чого порушуються добові біоритми людини і з’являються проблеми із засипанням.

Доктор Йоханссон, професор Каролінського інституту Стокгольма, на семінарі в Барселоні зазначив потенційний зв’язок між постійним електромагнітним випромінюванням і зміною структури ДНК.

ВООЗ класифікувала радіочастотні електромагнітні поля як «потенційно канцерогенні» для людини (група 2Б). Міжнародне агентство з вивчення раку нагадує користувачам потужних побутових приладів про їх шкідливий вплив.

Згідно з дослідженнями Ліпера і Вертхаймера, лейкемія у дитячому віці діагностується частіше через збільшення інтенсивності електромагнітного випромінювання від побутових приладів і високовольтних ліній електропередач, а також прихованої проводки.

Реальна загроза електромагнітного випромінювання

В результаті індустріалізації суспільства рівень електромагнітного випромінювання досяг критичної позначки. При тривалій взаємодії з джерелами ЕМП страждають всі системи організму, а саме:

Імунна Серцево-судинна Ендокринна Нервова Статева
Пригнічення імуногенезу, зниження захисних сил організму, обтяження інфекційних процесів Стрибки артеріального тиску і пульсу, порушення кровообігу, зниження еритроцитів і лейкоцитів, біль в області серця на постійній основі, в запущених випадках — інфаркт міокарда або інсульт Зниження активності гіпофіза, зміна гормонального фону, збільшення рівня адреналіну, порушення в роботі щитовидної залози, онкологія

 

Порушення передачі імпульсів, вегетативна дисфункція, безпричинна слабкість, швидка стомлюваність, дратівливість, втрата сну, ослаблення пам’яті, труднощі зосередження, неадекватна поведінка (аж до самогубства) Жіноче і чоловіче безпліддя, передчасні пологи, ризик розвитку у малюка вродженого каліцтва

 

Факт! У офісних співробітників, які постійно перебувають під впливом ЕМП, через 1-3 роки з’являється підвищена втома і відчуття внутрішньої напруженості.

Оцінка ризиків

Компанія Brisma допоможе дізнатися, який рівень ЕМП у вашому домі. Обстеження житла дозволяє своєчасно виявити джерела електромагнітного випромінювання, в тому числі приховані, які розташовуються за стінкою у сусідів, і попередити їх несприятливу дію. Наша мета — ваша безпека!

Ми проводимо вимірювання електромагнітного випромінювання від усіх виявлених джерел, включаючи лінії електропередач, трансформаторні підстанції, промислове обладнання і приховану проводку. Крім того, наші фахівці перевіряють для вас відповідність інтенсивності ЕМП дозволеним нормам, встановленим для робочих, виробничих або житлових зон.

Наша компанія надає послуги з вимірювання ЕМП на будь-яких об’єктах. Ми не тільки проведемо заміри електромагнітного випромінювання, але і підкажемо вам, як зменшити техногенне навантаження на організм шляхом раціонального розміщення обладнання і електричних приладів в житловому і робочому просторі. Наші експерти займаються екрануванням джерел ЕМП і потенційно небезпечних ділянок з використанням останніх європейських розробок.

Зверніть увагу! Експертиза електромагнітного випромінювання — ідеальна можливість обачно підійти до питання вибору нерухомості, ділянки, місця роботи.

Вартість послуг

Замір рівня електромагнітних випромінювань від побутових приладів

Проведемо замірювання випромінювання від усіх виявлених джерел і розповімо, що робити, якщо його рівень перевищує норми

Замір рівня випромінювання стільникових веж мобільних операторів

Послуги вимірювання рівня електромагнітного випромінювання від базових станцій

Замір рівня випромінювання Радіації

Візьмемо на себе проведення експертизи і пошук зон підвищеного ризику і потенційно шкідливих об'єктів

Комплексне вимірювання якості питної води

Проведемо комплексне лабораторне тестування води за допомогою високоточних приладів і дамо професійний висновок про її придатності для подальшого застосування

 • При замовленні 2-х послуг загальна знижка 20%
 • При замовленні 3-х послуг – “Замір рівня випромінювання радіації” в подарунок 🎁
 • Акційні пропозиції діють до

Запишіться на безкоштовну консультацію в 1 клік

У Вас залишилися питання? Нагадуємо, отримати персональну консультацію з екологічної експертизи житла від нашого провідного експерта можна абсолютно безкоштовно. Заповніть форму прямо зараз, і ми зв'яжемося з Вами протягом 30 хвилин!

  Відправляючи заявку ви даєте свою згоду на обробку ваших персональних даних