ᐉ Замовити замірювання рівня випромінювання від стільникових веж мобільних операторів ‖ BRISMA Group

Замір рівня випромінювання вишок Мобільних операторів

Щорічно на 30% збільшується кількість вишок мобільних операторів, які є джерелами електромагнітного випромінювання, що створює потенційну загрозу для здоров’я і життя людини. Незважаючи на те, що створення і робота системи стільникового зв’язку повинні контролюватися на законодавчому рівні, медики не перестають бити на сполох.

Чим небезпечне електромагнітне випромінювання?

Згідно з матеріалами семінару ВООЗ з питань гіперчутливості до електромагнітних полів (ЕМП), проведеного в Празі, міжнародної конференції по ЕМВ і неспецифічним симптомам, постійне сусідство з базовою станцією загрожує не тільки головним болем. Підвищений фон квартири або будинку призводить до більш серйозних наслідків, навіть до онкології. Найбільшу кількість випадків становить рак крові. Також надмірно чутливою до подібного впливу залишається кора головного мозку.

Чим загрожує електромагнітне випромінювання від вишок мобільних операторів:

 • Незрозумілий головний біль;
 • Підвищена дратівливість;
 • Синдром хронічної втоми;
 • Зниження точності рухів;
 • Розлади уваги і порушення пам’яті;
 • Безсоння і втрата апетиту;
 • Зниження захисних сил організму;
 • Збої в роботі ендокринної системи;
 • Тяжкі серцево-судинні патології, безпричинна аритмія;
 • Погіршення статевої функції, жіноче і чоловіче безпліддя;
 • Захворювання крові;
 • Збільшенняабозменшення кров’яного тиску;
 • Порушення шлункової секреції;
 • Розлади нервової системи;
 • Різке зниження і набір ваги;
 • Випадіння волосся;
 • Багаторазове збільшення ризику онкології.

Зверніть увагу! На початку 2017 року МОЗ України привів стандарти і санітарні норми електромагнітного випромінювання від вишок мобільних операторів до застосовуваних в країнах Європейського союзу. Відповідно був збільшений гранично-допустимий рівень ЕМП до 10 мкВт/см².

Що кажуть експерти?

Якщо у вас погіршився стан здоров’я без видимої на те причини, слід негайно провести заміри електромагнітного випромінювання вдома і на робочому місці. Регулярний вплив ЕМП стає каталізатором необоротних змін в організмі, і зволікання може зіграти злий жарт.

А що ж кажуть експерти з цього приводу…

Вчені ВООЗ Медики Компанія Brisma
Техногенний вплив на навколишнє середовище не пройшов безслідно. Ми буквально живемо в хвилях електромагнітних полів. Несприятливий фон створюють не тільки вишки стільникових операторів, а й мобільні телефони, комп’ютери, побутова техніка. Якщо потоки енергії накладаються один на одного, утворюється надпотужне поле, що становить величезну небезпеку. Всесвітня організація охорони здоров’я класифікує частоти радіохвиль як «можливо канцерогенні». В першу чергу шкідливий вплив електромагнітних полів відчувають на собі гіперчутливі люди. Однак це також може стати спусковим механізмом розвитку онкології, хвороби Альцгеймера і Паркінсона. Людина не має спеціального органу чуття, що відповідає за сприйняття електромагнітного випромінювання. У цьому головна підступність ЕМП. Навіть при нормальному стані здоров’я можна заробити величезні проблеми, адже згубний ефект, який чинить випромінювання вишок стільникових операторів, накопичується з роками і в кінці кінців може призвести до радіохвильової хвороби.

 

 

Сьогодні джерела ЕМП всюди, і їх кількість досягла безпрецедентного рівня. Тому наше головне завдання — забезпечити безпеку життєдіяльності людей в умовах інтенсивного впливу електромагнітних полів. Телефонуйте, ми завжди до ваших послуг! Проведемо обстеження квартири, будинку, офісу, земельної ділянки для вас і допоможемо знизити рівень шкідливого випромінювання.

 

Чому не варто звертатися до державних органів?

Поза всяким сумнівом те, що ЕМП нещадно б’є по організму. Єдиний вірний спосіб боротьби з невидимим ворогом, який атакує на всіх фронтах — зобов’язати стільникового оператора знизити рівень електромагнітного випромінювання.

Довести, що антена дійсно створює підвищений фон у вашому будинку або на робочому місці, вийде, якщо на руках будуть результати незалежної експертизи ЕМП від базової станції. І ми готові вам допомогти: виміряти електромагнітне випромінювання і дати рекомендації, що ж робити далі.

Чому саме незалежної, якщо можна звернутися в держоргани? Тут все прозаїчно. Саме ці структури і видають стільниковим операторам дозвіл на монтаж базових станцій. І очевидно ж, що вони не зацікавлені в конфліктах і тим більше судових тяжбах.

У день нібито контрольних замірів електромагнітного випромінювання потужність мобільної вишки, можливо, буде знижена, а перевищення його допустимого рівня — не зафіксовано. Довести щось в такому випадку — як боротися з вітряними млинами! Саме тому експертизу варто проводити без залучення державних органів і повідомлення стільникового оператора. Не витрачайте час і сили даремно — довіртеся нам!

Чим ми можемо допомогти?

Компанія Brisma проводить вимірювання електромагнітного випромінювання в житлових і нежитлових приміщеннях, на відкритій території у безпосередній близькості від потенційних джерел ЕМП. Якщо показники перевищують норму, не варто панікувати! Все під контролем! Наші фахівці нададуть вам докладні рекомендації, як захистити себе шляхом використання спеціальних екрануючих тканин, фарб і металевої сітки від провідних європейських виробників.

Якщо ви не згодні миритися з підвищеним фоном у себе вдома, сміливо готуйте скаргу на оператора стільникового зв’язку з вимогою переналаштувати або прибрати вишку. А ми вам підкажемо, як її правильно скласти згідно з чинним законодавством!

Якщо мобільний оператор відмовляється демонтувати базову станцію, ви маєте законне право ініціювати судовий розгляд.

Зверніть увагу! Проведення незалежної експертизи ЕМП особливо актуально перед купівлею або орендою нерухомості, придбанням земельної ділянки під будівництво.

Вартість послуг

Замір рівня випромінювання стільникових веж мобільних операторів

Послуги вимірювання рівня електромагнітного випромінювання від базових станцій

Замір рівня електромагнітних випромінювань від побутових приладів

Проведемо замірювання випромінювання від усіх виявлених джерел і розповімо, що робити, якщо його рівень перевищує норми

Замір рівня випромінювання Радіації

Візьмемо на себе проведення експертизи і пошук зон підвищеного ризику і потенційно шкідливих об'єктів

Комплексне вимірювання якості питної води

Проведемо комплексне лабораторне тестування води за допомогою високоточних приладів і дамо професійний висновок про її придатності для подальшого застосування

 • При замовленні 2-х послуг загальна знижка 20%
 • При замовленні 3-х послуг – “Замір рівня випромінювання радіації” в подарунок 🎁
 • Акційні пропозиції діють до

Запишіться на безкоштовну консультацію в 1 клік

У Вас залишилися питання? Нагадуємо, отримати персональну консультацію з екологічної експертизи житла від нашого провідного експерта можна абсолютно безкоштовно. Заповніть форму прямо зараз, і ми зв'яжемося з Вами протягом 30 хвилин!

  Відправляючи заявку ви даєте свою згоду на обробку ваших персональних даних